Välkommen till Brämhults Juice

Frågor, funderingar, ris eller ros? Tveka inte att kontakta oss!

KundtjänstPernilla, Andrea, Susanne & Malin

HEJ!

Det är vi som jobbar i kundtjänst. Någon av oss tar emot ditt samtal när du ringer till Brämhults.
Brämhults Sverige: +46 33 204 500
Brämhults Norge: +47 800 182 99
Vill du hellre kontakta oss på webben? Inga problem! Det finns enkla formulär att fylla i när du vill reklamera en produkt eller om du vill skicka en fråga eller förslag.

Anders Hansson Country Manager anders.hansson@bramhults.se +46 33 204 506

Min perfekta helgfrukost infinner sig när hela familjen är samlad. Doften av kaffe och nyrostat bröd, prasslet av morgontidningen... Favoriten från Brämhults, Apelsiner med Jordgubbar, har sin givna plats på frukostbordet.

Anders Hulthén KAM Retail anders.hulthen@bramhults.se +46 33 204 514

En juice som inte går att motstå är Blodapelsin, så fantastiskt god! Det bästa med den är att den har en perfekt balans mellan syrlighet och sötma. Att den sen bara finns i januari till mars gör den extra speciell.

Peter Gustafsson KAM Foodservice peter.gustafsson@bramhults.se +46 33 204 511

Juice för mig är att unna sig lite extra till frukosten. Härliga smaker och en massa goa nyttigheter på samma gång.

Stina Haglund Nordic Brand Manager stina.haglund@bramhults.se +46 33 204 567

Min absoluta favorit är den kravmärkta äppeljuicen. Inte bara för att den är sådär himla frisk och god, men även för att den står för så mycket annat gott. Ansvar för vår omvärld och framtid, och fylld på en växtbaserad flaska. Gott på alla vis!

Hanna Lundell Product Manager hanna.lundell@bramhults.se +46 33 204 525

Jag älskar frukost men har sällan tid att sitta ner hemma och äta på vardagarna, då är det perfekt att ta med en våra små smoothies i väskan på vägen till jobbet och dricka. Men på helgen göttar jag ner mig framför Nyhetsmorgon med kaffe, mackor, hemmagjord smoothie och vår Jordgubb-rabarberdryck!

Johan Råsberg Quality & Environment Manager johan.rasberg@bramhults.se  

Mitt bästa morgontips är att lägga sig i tid på kvällen så att man vaknar utvilad. Starta dagen med en riktigt god frukost och ett glas nypressad apelsinjuice!

Tony Karlsson Supply Chain Manager tony.karlsson@bramhults.se  

Daniel Jönsson Manager order & distribution daniel.jonsson@bramhults.se 033-204527

Min bästa juice-kombo är Apelsiner med jordgubbar. Jag älskar hur jordgubbarna rundar av smaken på apelsinjuicen och gör den lite mindre syrlig.

Magnus Berndtsson VD Eckes-Granini Sverige magnus.berndtsson@eckes-granini.com  

Min frukostfavorit är utan tvekan Brämhults Blodapelsiner. Den finns bara när blodapelsinerna kan skördas på Sicilien, mellan januari och april. Så när de kommer är de väldigt efterlängtade!

Brämhultsjuice

FÖLJ OSS PÅ INSTAGRAM